Aktualności Aktualności

MTB Łagów – 2018

W dniu 15 lipca 2018 roku odbyła się w Łagowie kolejna XII edycja otwartych zawodów kolarstwa terenowego „MTB Łagów 2018” pod honorowym patronatem Pani Marszałek Województwa Lubuskiego, wliczanych do punktacji Lubuskiego Grand Prix MTB.

      Na starcie organizowanego wyścigu, przy pięknej słonecznej pogodzie stanęło 370 zawodników w dwóch grupach wiekowych, którzy przygotowaną przez organizatorów trasę biegnącą ciekawymi przyrodniczo odcinkami rywalizując pokonali dojeżdżając do linii mety w Łagowie.

      Oprócz dorosłych uczestników wyścigu, w organizowanych zawodach wzięło  również udział 70 dzieci, którzy ścigając się wyznaczonymi przez organizatorów odcinkami ulic Łagowa rywalizowali o miano najszybszego malucha, otrzymując atrakcyjne nagrody i upominki.   

      Nadleśnictwo Świebodzin, jako współorganizator wyścigu zadbało o bezpieczeństwo zawodników na wyznaczonych drogach leśnych, jak również     o ich zdrowie, częstując na mecie posiłkiem regeneracyjnym oraz napojami chłodzącymi. Ponadto w ramach promocji Państwowego Gospodarstwa Lasy Państwowe, na terenie amfiteatru Łagowskiego, pod murami zamku Joanitów urządziło stoisko promocyjne, gdzie z wykorzystaniem posiadanych materiałów promocyjnych i edukacyjnych promowało racjonalną gospodarkę leśne prowadzoną przez Lasy Państwowe.   


Nadleśnictwa i inne

 

Mapa lasów

Mapa lasów

 

Sprzedaż

Sprzedaż

Polecamy Polecamy